KACZOR SERWIS - Kompleksowy Serwis Klimatyzacji Samochodowej Poznań

Witamy w firmie KACZOR-SERWIS.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1980 roku, kiedy to zaczęliśmy działalność w branży pomp głębinowych,a od 1995 roku, nasza firma zajmuje się również usługami motoryzacyjnymi. Nasza wieloletnia działalność oraz bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pozwala z pełną odpowiedzialnością oraz zaangażowaniem oferować usługi wśród licznej konkurencji, co jest dodatkowym dopingiem, aby ciągle się rozwijać i udoskonalać.

Główny profil naszej działalności, opiera się na serwisie klimatyzacji samochodowych, gdzie między innymi wykonujemy popularne wśród użytkowników aut czyszczenie klimatyzacji ozonem, odgrzybianie klimatyzacji. Nasz serwis obejmuje również, sprzedaż części zamiennych do klimatyzacji, a także naprawę poszczególnych części, np zaworu rozprężnego, sprężarek klimatyzacji, czy kompresorów. W naszej firmie mogą Państwo również zakupić pompy głębinowe znanych producentów (Ebara, Espa, Sigma, Hydro-Vacuum, Karelm), a także dokonać ich naprawy.

Zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz naprawą szyberdachów samochodowych, dokonujemy wymiany opon, wyważania kół oraz kompleksowej diagnostyki komputerowej aut. Istniejemy na polskim rynku od 1980 roku. To ponad trzydzieści trzy lata doświadczenia i doskonalenia umiejętności zarówno handlowych, jak i usługowych. Mamy stałych i wiernych klientów w Jelonku, Suchym Lesie, Poznaniu i okolicach naszej rodzinnej miejscowości, ale coraz częściej, co nas bardzo cieszy, docierają do nas nowi klienci spoza tych miejscowości. Naszą dewizą jest: profesjonalna obsługa, rzetelne i uczciwe doradztwo oraz kompetencja i dobre wykonanie usługi.

Poszerzyliśmy zakres usług o:
- dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
- wymiana oleju w automacie
- wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
- płukanie automatycznej skrzyni biegów
- czyszczenie automatycznej skrzyni biegów
- olej w automatycznej skrzyni biegów

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
adres

Jelonek, ul. Krótka 1
62-002 Suchy Las
wielkopolskie

phone

Zadzwoń do nas!